Člnkovanie

člnky 1Pozývame všetkých na romantické člnkovanie na jazere priamo pred apartmánmi Hrabovo, kde sú pre Vás pripravené nové veslice pre 4 osoby. Požičovňa člnkov pod dohľadom inštruktora je v prevádzke od júla do konca augusta. Pri veslovaní na člnkoch zažijete romantiku a pravú vodácku atmosféru. Počas veslovania môžete z člnku pozorovať pstruhy, kapre, ktoré sa v jazere vyskytujú v hojnom počte..

Tarzanka

lezenie-na-skaleAk túžite zažiť trochu adrenalínu, čaká na Vás najdlhšia novovybodovaná lanová dráha“Tarzanka“ kde si prídu na svoje deti aj dospelí. Prekážky sú umiestnené v korunách stromov vo výške 3 – 7 metrov. Les plný zábavy nazývaný aj „Tarzanka“ponúka priestor aj pre vaše deti, ktoré sa tu môžu zabaviť na detskej lanovej dráhe, horolezeckej stene a bungee trampolíne. Tarzanka sa nachádza priamo za apartmánmi Hrabovo v kludnom prostredí lesa. Prevádzka lanovej dráhy pod dohľadom inštruktora je otvorená od mája do septembra..

Požičovňa bicyklov

bicyklePre našich klientov je k dispozícii od mája do konca októbra požičovňa kvalitných bicyklov značky „Kellys“. Požičajte si na našej recepcii bicykel na celý deň ,alebo len na pár hodín a spoznajte krásne okolie Liptova so sedadla bicykla. Za zvýhodnený kupón si môžete prenajať bicykel na 3 hod a odskočiť si do neďalekej „Koliby u pastiera“ na výborné bryndzové halušky a pivo.