Liptov Region CardMilí návštevníci regiónu Liptov,
LIPTOV Region Card Vám otvorí brány do najväčších atraktivít, výletných miest a partnerských zariadení v regióne ešte výhodnejšie. Urobte si z najkrajších dní a chvíľ v roku mimoriadny zážitok a objavte magickú destináciu Liptov! Pre veľkých tú najväčšiu outdoorovú arénu medzi Nízkymi a Vysokými Tatrami, pre malých to najlepšie prírodné ihrisko na Slovensku.

Špeciálna zľavová karta LIPTOV Region Card Vám umožňuje čerpať atraktívne zľavy na vstupy na viac ako 50 najväčších zimných atrakcií a výletných miest LIPTOVa. Relax v termálnych bazénoch a wellness svetoch, či pod originálnymi palmami. Jazda na najdlhších toboganoch, nová energia na lyžiarskych svahoch, ako aj pod nimi. Výlety lanovkami na kopce pod šírim nebom. Objavovanie podzemného sveta jaskýň, návšteva zaujímavých múzeí, galérii, skanzenov. Jazda na bobovej dráhe, adrenalínový rafting, lanový a horský bike park. Zábava a príjemný pobyt v zariadeniach v tradičnom liptovskom i modernom štýle. Ďalšie možnosti zábavy s atraktívnymi zľavami – s LIPTOV Region Card.

Viac atrakcií a zážitkov za menej peňazí – zábava 365 dní v roku

V regióne Liptov na Vás čaká viac ako 60 km lyžiarskych zjazdoviek, cez 30 km bežeckých tratí, 18 termálnych bazénov a 3 rozľahlé wellness svety. Práve táto výnimočná kombinácia zaručuje, že u nás doslova platí „z lyží rovno do bazéna“. A to ani zďaleka nie je všetko! Viete napríklad, že práve na LIPTOVe máme popravisko Juraja Jánošíka? Alebo kulisy z natáčania veľkofilmu Bathory, miesta, na ktorých trénujú olympijskí víťazi, či jedinečnú UNESCO pamiatku?

To všetko a ešte oveľa viac si s LIPTOV Region Card môžete overiť, vypátrať alebo dokonca si vyskúšať na vlastnej koži. Nikde inde na Slovensku nezažijete zimu úžasnejšiu, pestrejšiu a zábavnejšiu ako u nás!

Pestrejší, bohatší a výhodnejší ako kedykoľvek predtým…

Regionálna zľavová karta LIPTOV REGION CARD prichádza so skvelou novinkou, ktorá poteší všetkých milovníkov lyžovania a relaxu v horúcich termálnych bazénoch, ktorí plánujú stráviť svoju zimnú dovolenku v regióne LIPTOV!

Liptov Region card