Apartmánový štýl bývania býva čoraz viac populárny a vyhľadávaný hlavne rodinami s deťmi kvôli flexibilite stravovania. Ak Vám vadia určené termíny spoločných raňajok,večerí v hoteloch,alebo penziónoch tak pobyt v apartmánoch Hrabovo Vám umožní slobodne a pohodlne sa rozhodovať kedy a kde sa pôjdete najesť. Môžete pritom vyskúšať rôzne druhy jedál alebo špecialít národnej kuchyne. Ak sa rozhodnete niečo si uvariť samostatne tak sú Vám k dispozícii kompletne vybavené kuchyne v každom apartmáne.

Apartmány

hrabovo41Každý apartmán nášho rezortu je vybavený plnohodnotnou a moderne zariadenou kuchyňou vrátane varnej dosky. Nechýba chladnička,rýchlovarná kanvica, mikrovlnka, taniere, hrnce, poháre, príbor, …Vlastné raňajky alebo domáca špecialita uvarená v pohodlí apartmánu je tiež zážitok pre rodinnú dovolenku.

Reštaurácia Fatrapark

Fatra Park restauráciaNovootvorená reštaurácia len 50 metrov od našich apartmánov ponúka stravovanie formou polpenzie za 13 Eur, alebo raňajok za 5 € a večerí za 8 €. Okrem toho si môžete pochutnať na jedlách „a la Carte“. Príjemné prostredie a moderne zariadená reštaurácia v bezprostrednej blízkosti je ideálny typ na stravovanie

Hotel Hrabovo

Hotel HrabovoOkrem možnosti individuálnej prípravy jedla priamo v apartmáne máte možnosť objednať si pravidelné stravovanie v reštaurácii Hotela Hrabovo, ktorá je len 50 metrov od nášho rezortu. Naši hostia si tu môžu objednať polopenziu alebo len raňajky. Okrem ponuky z jedálneho lístka je k dispozícii aj denné menu …

Pizza Camino

CaminoAk by ste chceli ochutnať typické talianske pochúťky,pozývame Vás do reštaurácie „Pizza Camino“v Ružomberku vzdialenej len 800 m od Rezortu Apartmány Hrabovo. Ponúkajú tu typickú taliansku kuchyňu,šaláty,cetoviny,rôzne druhy pizze a pod..

Krajinka

KrajinkaAk chcete ochutnať niečo typicky Liptovské navštívte populárny salaš „Krajinka“ len 2 km od Nášho rezortu. Zažijete tu úžasnú Liptovskú atmosféru kde sa Vám priamo pred očami budú pásť ovečky. Alebo si môžete zakúpiť originálne mliečne výrobky priamo vyrobené na farme, čerstvý ovčí syr, bryndza, oštiepky, nite, žinčica, maslo…

Koliba u pastiera

KolibaLen 1 km od apartmánov Hrabovo v lone panenskej prírody Čutkovskej doliny je umiestnená originálna drevená „Koliba u pastiera“. Ponúkajú tu typická jedlá slovenskej kuchyne.Halušky s brydzou,strapačky s kapustou ,bryndzové pirohy a iné dobroty Vám tu budú určite chutiť. Priamo za kolibou je vybudovaný chovný rybník s pstruhmi ktoré Vám tu ulovia a radi pripravia na rôzne spôsoby.

u Taliana

Pizza u TalianaAk máte chuť na pravú taliansku kuchyňu tak určite navštívte pizzeriu u Taliana kde Vám s originálnych ingrediencíí pripraví vaše jedlo priamo taliansky majiteľ Andrea.. Ochutnajte aj jeho úžasné tyramisu alebo pravé talianske vína..
– centrum mesta – 2 km