Apartmány

Rezort Apartmány Hrabovo vám ponúka ubytovanie v súkromných apartmánoch s vlastným stravovaním na brehu jazera v národnom parku Veľká Fatra. Z balkóna apartmánu zažijete malebné výhľady na okolitú prírodu alebo jazero.

Moderné apartmány majú kompletne vybavenú kuchyňu, obývaciu izbu s priestorom na posedenie, satelitnú TV s plochou obrazovkou a súkromnú kúpeľňu s podlahovým kúrením. Všetky apartmány majú k dispozícii monitorované súkromné parkovisko.

Apartmán LUX s krbom

5-6 osôb,1 spálňa,1 obývačka,1 kuchyňa,1 kúpeľňa. Apartmán Lux je 2 izbový nadštandardne zariadený podkrovný apartmán s krbom.Apartmán sa skladá z veľkej obývacej miestnosti, jedálenskej a kuchynskej časti, samostatnej spálne, kúpeľne a balkónu.

Apartmán PREMIUM

4 osoby, 1 spálňa, 1 obývačka, 1 kuchyňa, 1 kúpeľňa. Apartmán Premium je 2 izbový štandardne zariadený podkrovný apartmán. Apartmán sa skladá z veľkej obývacej miestnosti, jedálenskej a kuchynskej časti, samostatnej spálne, kúpeľne a balkónu.

Trojizbový apartmán

5-6 osôb, 1 obyvačka,1 spálňa, 1 menšia izba, 1 kúpeľňa, 1 kuchyňa. Trojizbový apartmán sa skladá z veľkej predsiene, samostatnej obývacej miestnosti s kuchynskou časťou, samostatnou spálňou, druhou menšou izbou, kúpeľňou so sprchovým kútom a veľkým balkónom.

Dvojizbový apartmán

4 osoby, 1 obyvačka,1 spálňa,1 kúpeľňa,1 kuchyňa. Dvojizbový apartmán sa skladá z veľkej predsiene, samostatnej obývačky, samostatnej spálne, kuchynskej časti, kúpeľne so sprchovým kútom, WC a veľkým balkónom. Dvojizbový apartmán je ideálny pre rodinu s dvoma deťmi.

Jednoizbový apartmán

2 osoby, 1 spálňa, 1 kuchyňa, 1 kúpeľňa. Jednoizbový priestranný apartmán sa skladá z predsiene, odkladacieho priestoru, samostatnej izby, kuchynskej časti a priestrannej kúpeľne s WC a sprchovacím kútom. Apartmán je určený pre 2 osoby s možnosťou jednej prístelky.

Štúdio

2 osoby, 1 spálňa, 1 kuchyňa, 1 kúpeľňa,1 predsieň. Štúdio s kuchyňou alebo bez kuchyne je vhodné ubytovanie pre manželské páry, pre dvojice, obchodných cestujúcich alebo pre tých, ktorí sa chcú stravovať v miestnych reštauráciách. Tento typ ubytovania je štandardný a rovnocenný s hotelovými izbami..