O rezorte

Rezort apartmány Hrabovo je výnimočný komplex, ktorý pozostáva zo siedmych apartmánových domov umožňujúcich rekreáciu a celoročný pobyt v nádhernom prostredí lokality Liptov.
Rezort sa nachádza v národnom parku Veľká Fatra… Necelé 2 km od Ružomberka v tesnej blízkosti údolnej stanice kabínkovej lanovky na Malinô Brdo – kde sa nachádza najväčšie lyžiarske stredisko Skipark. Len pár kilometrov sa nachádza termálne kúpalisko Thermal park Bešeňová, ktoré ponúka celoročne jedinečný a dokonalý relax vo vonkajších a vnútorných bazénoch, v ktorých je geotermálna liečivá voda alebo číra ohrievaná voda.
Rezort Apartmány Hrabovo je uzavretý súkromný areál na brehu prírodného jazera Hrabovo, kde Vám poskytneme nadštandardné ubytovanie na Liptove. Každý apartmán je zariadený a má k dispozícii vlastné parkovacie miesto monitorované kamerovým systémom.
Hrabovská dolina je miesto, kde to naozaj žije!

Jedinečná poloha Rezortu Apartmány Hrabovo Vám poskytne maximálny oddych, možnosti relaxu a zábavy priamo v srdci Liptova a v lone prírody. Pohorie Veľká Fatra vytvára okolo rezortu zónu pokoja, oddychu a pohody a to len na skok od mesta Ružomberok hlavnej križovatky medzi východom a západom, severom a juhom Slovenska.

Ako sa ku nám dostať

Autom: Zo smeru Bratislava – Trnava – Trenčín po diaľnici D1 až do Žiliny. Zo Žiliny smer Martin – Ružomberok po ceste 1 triedy E 50. Pri vjazde do mesta Ružomberok prvá svetelná križovatka pri benzínovej pumpe Shell odbočiť v pravo a pokračovať rovno cca 1 km do strediska Hrabovská dolina SKI Park Malino Brdo.

Zo smeru Košice – Poprad – L.Mikuláš po diaľnici D1. Pri vjazde do mesta Ružomberok pokračujte smer Žilina a na konci mesta na poslednej svetelnej križovatke pri benzínovej pumpe Schell odbočte v ľavo a pokračovať rovno cca 1 km do strediska Hrabovská dolina SKI Park Malino Brdo.

Autobusom: Každá diaľková linka autobusov stojí v Ružomberku. Musíte  vystúpiť na hlavnej autobusovej stanici v centre mesta Ružomberok. Odtiaľ sa k nám dostanete najrýchlejšie taxíkom. Prípadne volajte recepciu a radi Vám pomôžeme.

Vlakom: Vystúpte na hlavnej železničnej stanici v Ružomberku. Z hlavnej železničnej stanice sa k nám najrýchlejšie a najlacnejšie dostanete taxíkom. Prípadne volajte recepciu a radi Vám pomôžeme.