Poloha „Rezortu apartmánov Hrabovo“ je ideálna pre vyznávačov lyžovania a zimných športov. Priamo pri rezorte apartmánov Hrabovo sa nachádza populárne lyžiarske stredisko Malino Brdo. Názov ski-in a ski-out vystihuje presne to čo môžete zažiť u Nás. Ak Vás omrzí lyžovať na tom istom kopci tak sa premiestnite len pár kilometrov ďalej a skúste to v iných známych lyžiarskych strediskách ako je napr. Chopok – Jasná Nízke Tatry, Park snow Donovaly, alebo Kubínska Hoľa..

Skipark Ružomberok

Lanovka 50 m
Stredisko Skipark Malino Brdo sa nachádza na úbočiach Veľkej Fatry nad mestom Ružomberok v nadmorskej výške až 1209 m.n.m. Od mesta Ružomberok je vzdialené len 2 km. Stredisko je sústredené do dvoch lokalít: Hrabovo a lyžiarske stredisko Malinô Brdo,ktoré sú navzájom prepojené zjazdovými traťami a osobnými horskými dopravnými zariadeniami. Vytvárajú tak jeden veľký lyžiarsky areál s celkovou dĺžkou zjazdových tratí 15 km ,ktorý patrí k najväčším na Slovensku. Vstupnou bránou do strediska je Hrabovo, odkiaľ vedie moderná 8-miestna kabínková lanová dráha.

Kubínska hoľa

revuce215 km
Lyžiarske stredisko Kubínska hoľa sa nachádza v regióne Orava / Oravská Magura len 15 km od apartmánov Hrabovo smerom na Dolný Kubín. Celková dĺžka zjazdoviek je 12 km. Svojim profilom v dolnej časti uspokoja predovšetkým menej náročných lyžiarov. Horná časť zjazdoviek je určená pre náročnejších lyžiarov. V prípade priaznivých snehových podmienok sa v hornej časti lyžuje len na prírodnom snehu. V stredisku sú k dispozícii tiež detské vleky alebo lyžiarska škôlka pre najmenších.

Park Snow Donovaly

Donovaly125 km
Lyžiarske stredisko Park Snow Donovaly sa nachádza južne od Ružomberka smerom na Banskú Bystricu. Park Snow Donovaly patrí medzi najväčšie lyžiarske strediská na Slovensku. V areáli strediska Donovaly sa nachádza 14 vlekov a 2 lanové dráhy s celkovou prepravnou kapacitou 14100 osôb za hodinu. Rodičia s deťmi majú možnosť využiť detský vlek, prípadne lyžiarske škôlky, ktoré sa nachádzajú v areáli strediska. K ponuke je aj večerné lyžovanie. V Lyžiarskom stredisku Donovaly si na svoje prídu aj priaznivci bežeckého lyžovania.

Jasná Nízke Tatry

img30 km
Jasná patrí medzi najväčšie a najmodernejšie lyžiarske stredisko na Slovensku s najlepšími prírodnými predpokladmi pre zjazdové lyžovanie a snowbordovanie na Slovensku. Celková dĺžka zjazdových tratí je 34 km a prepravná kapacita takemr 22 000 osôb za hodinu. Na svoje si prídu aj vyznavači freeridu, snowboardingu a skialpinizmu.Zimná sezóna tu trvá spravidla od zaťiatku decembra do konca apríla.