PONÚKAME TIETO TYPY MASÁŽÍ:

Klasická masáž

massage
Pomocou hmatov, vláčnych ťahov a hnietenia sa uvoľnia napäté svaly, prekrví a omladne koža, ustúpi bolesť, ukľudnia sa nervy a zregenerujú sa svaly, čo spôsobí celkové zlepšenie výkonnosti. Masáž je vykonávaná priamo rukami s liečebným alebo preventívnym pôsobením.

Doba trvania: 30 alebo 60 minút

Kombinovaná masáž

relax-liptov
Výborne uvoľní a je vhodná najmä pri bolestiach chrbta, hlavy a celého tela, ktoré vznikli v dôsledku každodenného preťaženia a stresov. Masáž chrbta, nôh a rúk pomocou relaxačného oleja plus banková masáž pôsobí liečivo a odstraňuje aj dlhotrvajúce problémy.

Doba trvania: 90 minút

Medová masáž

masáž medová
Je ideálna na detoxikáciu tela. Na chrbát sa nanáša jemná vrstva medu, ktorá sa pomalými pohybmi vmasíruje do podkožia a tým absorbuje z tela toxické látky.

Doba trvania: 30 alebo 60 minút

 

Masáž lávovými kameňmi

masaz-kamenmi
Je starobylá liečebná terapia amerických indiánov pomocou striedania horúcich a studených kameňov. Masáž vynikajúco odburáva stres, obnovuje psychickú rovnováhu, prekrvuje celé telo, pomáha odplaviť škodlivé látky, posilňuje imunitný systém, zlepšuje metabolizmus a uvoľňuje svalové kŕče. Pomáha tiež odstrániť problémy s nespavosťou, bolesti hlavy a chrbta. Je to veľmi príjemný zážitok.

Doba trvania: 40 alebo 90 minút

Japonská masáž

Japonská masáž
Špeciálna masáž v stoličke. Počas pohodlného sedenia v masážnej stoličke Vám uvoľníme napätie v oblasti ramien, krku, hlavy, chrbta a rúk.

Doba Trvania: 30 minút